EuroAs RolePlay Help
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


my forum will be about how to help people to start somthing new in their life and how to improve to be bether in their lifes
 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  TražiTraži  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 Vrsenje kontrole za bilo koju policiju

Ići dole 
AutorPoruka
Marshmellow
Admin
Marshmellow


Broj poruka : 14
Datum upisa : 18.04.2017
Lokacija : Novi Sad

Vrsenje kontrole za bilo koju policiju Empty
PočaljiNaslov: Vrsenje kontrole za bilo koju policiju   Vrsenje kontrole za bilo koju policiju I_icon_minitimeSre Apr 19, 2017 12:58 am

Pravila vrsenja kontrole

Zaustavite nekog vama "nepoznatog" gradjanina
Izadjete iz vozila pridjete mu kazete u IC CHET (Dobar dan kako se zovete)
On vam odgovara njegovo ime vi onda pitate u IC CHET (Mogu li dobiti vase dozvole ako nije problem)
On vas prvo pita kako da vidim da ste vi policajac gde su vam isprave pa onda vi kucate (/znacka) i kazete u IC CHET (evo izvolite moje isprave) on kaze (hvala) pa vam daje dozvole sa komandom (/pdozvole id) vi gledate dozvole,Ako u nekom slucaju nema dozvolu za to vozilo koje je vozio pre nego sto ste ga zaustavili pisete mu kaznu na (/ticket za neposedovanje odgovarajuce dozvole).Ukoliko ima dozvole onda nastavljate sa procedurom                      (ukoliko netrazi nalog za pretres stanete lepo iza njega i kucate /frisk id)
5.Pitate ga u IC CHET (Mogu li da vas pretresem gospodine) ,a on vam odgovara zelim prvo da vidim nalog, u tom slucaju mu govorite
(U redu sacekajte da donesem nalog za pretres iz auta brzo se vracam), Onda odete u auto sednete u auto pa kucate na (/me vadi nalog za pretres iz faks masine) pa na (/do izvadio) pa onda na (/me uzima nalog za pretres) pa na (/do uzeo) pa onda izadjete iz auta pridjete mu pa kucate na (/me pokazuje nalog za pretres tom_tom) <<-- (tom i tom) pa na (/do pokazao) i onda na kraju lepo odete iza njegovih ledja i kucate lepo (/frisk njegovi id ) ako nadjete na primer neku vrstu droge kucate (/su Posedovanje droge ((osobna)) ) a ukoliko nadjete neke materijale kada ga pretresete onda kucate (/su posedovanje ilegalnih supstanci ((Licna Karta)) )
Posle davanja Wl-a vadite tazer sa komandom (/tazer) pogadjate ga prilazite mu cucnete pa kucate (/cuff njegov id) posle pridjete sa autom koji ima cetvoro vrata, ukoliko nemate auto koji ima cetvoro vrata zovete svoje kolege na /f ili na /d da dodju po osumljicenog koji se nalazi na tom mestu gde ga vec uhvatite,Kolega mora obavezno doci sa autom od cetvoro vrata u koliko budete hapsili sa motorom ili autom sa dvoje vrata to ce se smatrati kao (NON RP) to jest ako vas neko uhvati ili vas slika neko koga vec hapsite pa vas postavi na forum bicete automatski izbaceni iz bilo koje policiske organizacije ,uglavnom lideri ce da odluce da li cete biti izbaceni.
Nazad na vrh Ići dole
https://euroas-roleplay-help.forumsr.com
 
Vrsenje kontrole za bilo koju policiju
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
EuroAs RolePlay Help :: Pravilno vrsenje kontrole u policiji-
Skoči na: